Polska - Gruzja - nokaut w drugiej połowie

Redakcja Redakcja Rozmaitości Obserwuj notkę 15

Polska wygrywa z Gruzją 4:0. Nasi nie dali szans gospodarzom w II połowie i strzelili wszystkie bramki podczas spotkania w Tibilisi.

Pierwsza połowa była dość wyrównana. Szansy na bramkę nie wykorzystał Daniel Grosicki - piłka trafiła w poprzeczkę. Druga połowa meczu zdecydowanie przechyliła się na korzyść Polaków. W 51. minucie pierwszego gola strzelił Kamil Glik. W 71 po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Grzegorza Krychowiaka, a ten z dwóch metrów wpakował piłkę do siatki. Dwie minuty później było już 3:0 po rewelacyjnym strzale Sebastiana Mili. Ostatni gol padł już w doliczonym czasie gry. W 92. minucie Robert Lewandowski uderzył na bramkę, ale niecelnie. Piłka wpadła pod nogi Arkadiusza Milika, a ten trafił do pustej bramki.

Po tym wyniku nasza reprezentacja ma już 10 punktów w grupie eliminacyjnej do mistrzostw Europy.